Kursy On-line

Cykl webinarów - II edycja

Cykl webinarów - II edycja

(2 Ocena)

Informacje o kursie

 Webinar 1

Praca z traumami rodowymi. Ustawienia systemowe Hellingera - plusy i minusy metody, kiedy warto włączyć je w terapię/proces, a kiedy mogą zaszkodzić.

 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych tematem możliwości pracy z traumami rodowymi. Na webinarze zostaną przedstawione najważniejsze mechanizmy, które stanowią podłoże do zrozumienia dlaczego tak się dzieje oraz poznanie sensu ewolucyjnego i przetrwaniowego owych procesów. Jest to temat niezwykle fascynujący, ponieważ dotyka każdego bez wyjątku, w każdym rodzie dochodziło do traum, które często nie zostały zaakceptowane, pogodzone czy odpuszczone…i tak pokolenie za pokoleniem krążą ukazując się w coraz to nowych manifestacjach i sytuacjach w naszym życiu. Ważnym aspektem poza poznaniem tych mechanizmów i uświadomieniem sobie co mnie i moje życie warunkuje jest dobranie odpowiednich narzędzi i metod do pracy własnej. Na webinarze zostanie omówiony również ten temat oraz zostaną przekazane materiały graficzne, które pomogą w uporządkowaniu tych siatek przyczynowo-skutkowych.

Webinar również obejmie temat metod pracy grupowej jak psychodrama czy ustawienia systemowe Hellingera. Mechanizmy w jakich działają oraz najważniejsze, czyli kiedy we własnym procesie warto jest tego użyć, jak szukać terapeuty dla siebie, co zrobić po takiej sesji oraz kiedy lepiej wstrzymać się z tą metodą oraz dla kogo na dany czas ona nie jest.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych tematem, prezentacja została skonstruowana tak aby dla każdego było to zrozumiałe, serdecznie zapraszam również osoby, które zajmują się tymi tematami do wspólnej dyskusji i wymiany doświadczeń ❤️ Ściskam was mocno, Jakub

 

 

Webinar 2

Jak stres koduje się w naszym ciele i przekłada na choroby. Plusy i minusy totalnej biologii i jej odłamów.

 

Stres jako reakcja na bodźce zewnętrzne lub wewnętrzne akty myślowo-emocjonalne może realnie wpływać na nasze ciało a przede wszystkim na układ nerwowy i powodować zmianę jego zachowania co w oczywisty sposób będzie przekładać się na stan naszego życia i naszego zdrowia.

Problemem jest doprecyzowanie tych zjawisk, ponieważ stwierdzenie, ze stres wpływa na nasze ciało i choroby w dzisiejszych czasach jest dosyć trywialne i wnosi tyle co nic. Żeby zrozumieć owo zagadnienie należy przyjrzeć się jakie tryby w naszym układzie nerwowym dominują i do czego dają predyspozycje oraz sprecyzować jakie konkretne doświadczenia i jakie konkretne emocje mogą wpływać na konkretne reakcje w konkretnych regionach naszego ciała. Do tego potrzebna jest nam wiedza interdyscyplinarna oraz zrozumienie ewolucji, czyli jak, po co i dlaczego ?

To właśnie zrozumienie podstawowych mechanizmów rządzących naturą pozwala się zachwycić jej dążeniem do doskonałych form powtarzając najskuteczniejsze protokoły zwiększania kompleksowości organizmów.

Na webinarze przyjrzymy się Totalnej Biologii i rożnym jej odłamom, jako dziedzinie zajmującej się tym tematem. Osobiście bardzo ją szanuje i z wielu wzorców korzystam, ponieważ zauważyłem ich powtarzalność wśród swoich pacjentów. Równocześnie staram się podchodzić ze zdrową krytyką i rozumowaniem analityczno-syntetyzującym i widzę w niej wiele nadinterpretacji i sprzeczności z podstawowymi zasadami fizjologii i ewolucji. Ponadto osoby bardzo zaabsorbowane tym tematem zaczynają widzieć w każdym pacjencie, w każdym symptomie, każdej chorobie tylko podłoże psychiczno-emocjonalne a to bywa już nadinterpretacją znacznego stopnia. To tak jak ktoś ma za narzędzie tylko młotek i próbuje wszystko nim zrobić, raz będzie adekwatne a raz może spowodować więcej szkody niż pożytku…

Zapraszam na webinar każdego, zarówno osoby, które są w temacie, jak i te, które dopiero w nim raczkują, zapraszam serdecznie osoby, które pracują tymi metodami do wymiany doświadczeń i poglądów ❤️ Jakub

 

Webinar 3

Dążenie do celów życiowych. Jakie są zasady prawidłowego kodowania się na realizacje własnych celów oraz usuwania przeszkód na ścieżce do nich.

 

Każdy z nas ma marzenia, cele, wizje swojego życia, związku, pracy, zarobków , spędzania wolnego czasu…ale powstaje pytanie na ile w naszym realnym życiu się to pokrywa ? Czy istnieje chociaż tendencja do podążania w kierunku tej wizji czy wręcz przeciwnie, z każdym miesiącem i rokiem się od niej oddalamy.  Webinar ten nie ma na celu pompowania sztucznej motywacji i wizji typu uwierz w siebie a życie stanie przed Tobą otworem, jak chcesz to możesz wszystko… ok, chcę… i co dalej ?? No właśnie tu zaczynają się schody nazywane życiem, czy dla każdego te same sposoby i narzędzia będą adekwatne ? Jak rozpoznać, które są ważne? Jaka jest chronologia działań ? Jak wdrożyć plany w życie ? Kiedy mam się spodziewać efektów ? A może nie powinienem się nic spodziewać i nie oczekiwać niczego ? Czy moje cele napewno dadzą mi szczęście ? To są podstawowe pytania, którym postaramy się przyjrzeć.

Pod lupę weźmiemy również różne narzędzia i metody w pracy z celami, postaramy się rozebrać je na czynniki pierwsze i ustalić jaka powinna być i dlaczego chronologia działań a ona sprawuje to kluczową rolę.

Na webinar zapraszam wszystkich zainteresowanych tematem, pozdrawiam i do zobaczenia, Jakub ❤️

 

Możesz zakupić, albo cały cykl webinarów, albo te, które Cię właśnie interesują. Linki do webinarów, wyślemy w dniu webinaru, na Twój adres mailowy, który podasz przy zakupie. 

 Nie zwlekaj, nasza promocja ma ograniczenia czasowe!

1) ❤️Tylko do 3.02 mamy promocję EARLY BIRD!
Dostęp do TRZECH WEBINARÓW za 139,90❗
(dostęp do jednego wybranego spotkania tylko 59,90)

2) ❤️ Do 7.02 Dostęp do wszystkich trzech webinarów kosztuje 169,90
(dostęp do jednego wybranego spotkania 65,90)

3) ❤️LAST CHANCE do 12.02 dostęp do całego pakietu w tym terminie będzie kosztował 189,9
(dostęp do jednego wybranego spotkania 69,90)

Nie obawiaj się, jeżeli nie możesz być w danym terminie na spotkaniu, nagramy wszystkie spotkania, a twój dostęp do nich będzie trwał jeszcze trzy miesiące, czyli do końca maja <3 Oprócz tego mailowo przekażemy Ci jak bezpłatnie możesz przedłużyć swój dostęp na kolejne trzy miesiące - czyli łącznie będziesz go miał przez pół roku.

UWAGA
Nie ma możliwości wykupieniu dostępu już po odbyciu się webinarów, zamykamy sprzedaż 12.02.2023! O cenie zakupu decyduje data przelewu.
W przypadku pytań jesteśmy: biuro@somaticfields.com


Jak się zapisać?
Możesz wykupić dostęp przez naszą stronę internetową - ważne, żeby był to mail, którego używasz, będzie on potrzebny później do logowania na spotkania live. 

 

LINKI DO ZAKUPU POSZCZEGÓLNYCH WEBINARÓW:

1) https://somaticfields.com/kursy/webinar-1-praca-z-traumami-rodowymi-ustawienia-sys

2) https://somaticfields.com/kursy/jak-stres-koduje-sie-w-naszym-ciele-i-przeklada-na

3) https://somaticfields.com/kursy/dazenie-do-celow-zyciowych-jakie-sa-zasady-prawidl


❤️ ❤️ ❤️

Dane do przelewu
Zostaną przysłane jako mail zwrotny, po wykupieniu szkolenia przez stronę internetową. Jeżeli mail nie dotarł do Ciebie, spróbuj przejść procedurę jeszcze raz. 

W tytule przelewu podaj Imię i nazwisko - Cykl Online.

W celu szybszej weryfikacji płatności można przesłać dowód wykonania przelewu na adres mailowy biura: biuro@somaticfields.com

krótki opis

Cykl webinarów - II edycja

Kursy

Dostęp
  • [Lesson] webinar 3
    Czas trwania kursu: 2:00:00
  • [Lesson] webinar 2
  • [Lesson] Webinar 1
    Czas trwania kursu: 2:11:0

Recenzje

5

Średnia ocena

100% 2 Ratings
8 Months ago

Agnieszka Sull

9 Months ago

GabrielaMatusiewicz

Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy którą wchłania się jak dobry serial ?

Poznaj nauczyciela

Jakub Stępnik

Jakub Stępnik

Osteopata, Fizjoterapeuta, Terapeuta manualny
189.90zł
Kursy

3 Lekcji

Bądź z nami!
Dostawaj informacje na maila

Znajdź nas

530 076 227

biuro@somaticfields.com