Kursy On-line

Jak stres koduje się w naszym ciele i przekłada na choroby. Plusy i minusy totalnej biologii i jej odłamów.

Jak stres koduje się w naszym ciele i przekłada na choroby. Plusy i minusy totalnej biologii i jej odłamów.

(0 Ocena)

Informacje o kursie

Webinar 2

Jak stres koduje się w naszym ciele i przekłada na choroby. Plusy i minusy totalnej biologii i jej odłamów.

 

Stres jako reakcja na bodźce zewnętrzne lub wewnętrzne akty myślowo-emocjonalne może realnie wpływać na nasze ciało a przede wszystkim na układ nerwowy i powodować zmianę jego zachowania co w oczywisty sposób będzie przekładać się na stan naszego życia i naszego zdrowia.

Problemem jest doprecyzowanie tych zjawisk, ponieważ stwierdzenie, ze stres wpływa na nasze ciało i choroby w dzisiejszych czasach jest dosyć trywialne i wnosi tyle co nic. Żeby zrozumieć owo zagadnienie należy przyjrzeć się jakie tryby w naszym układzie nerwowym dominują i do czego dają predyspozycje oraz sprecyzować jakie konkretne doświadczenia i jakie konkretne emocje mogą wpływać na konkretne reakcje w konkretnych regionach naszego ciała. Do tego potrzebna jest nam wiedza interdyscyplinarna oraz zrozumienie ewolucji, czyli jak, po co i dlaczego ?

To właśnie zrozumienie podstawowych mechanizmów rządzących naturą pozwala się zachwycić jej dążeniem do doskonałych form powtarzając najskuteczniejsze protokoły zwiększania kompleksowości organizmów.

Na webinarze przyjrzymy się Totalnej Biologii i rożnym jej odłamom, jako dziedzinie zajmującej się tym tematem. Osobiście bardzo ją szanuje i z wielu wzorców korzystam, ponieważ zauważyłem ich powtarzalność wśród swoich pacjentów. Równocześnie staram się podchodzić ze zdrową krytyką i rozumowaniem analityczno-syntetyzującym i widzę w niej wiele nadinterpretacji i sprzeczności z podstawowymi zasadami fizjologii i ewolucji. Ponadto osoby bardzo zaabsorbowane tym tematem zaczynają widzieć w każdym pacjencie, w każdym symptomie, każdej chorobie tylko podłoże psychiczno-emocjonalne a to bywa już nadinterpretacją znacznego stopnia. To tak jak ktoś ma za narzędzie tylko młotek i próbuje wszystko nim zrobić, raz będzie adekwatne a raz może spowodować więcej szkody niż pożytku…

Zapraszam na webinar każdego, zarówno osoby, które są w temacie, jak i te, które dopiero w nim raczkują, zapraszam serdecznie osoby, które pracują tymi metodami do wymiany doświadczeń i poglądów ❤️ Jakub

Możesz zakupić, albo cały cykl webinarów, albo te, które Cię właśnie interesują. Linki do webinarów, wyślemy w dniu webinaru, na Twój adres mailowy, który podasz przy zakupie. 

 Nie zwlekaj, nasza promocja ma ograniczenia czasowe!

1) ❤️Tylko do 3.02 mamy promocję EARLY BIRD!
Dostęp do TRZECH WEBINARÓW za 139,90❗
(dostęp do jednego wybranego spotkania tylko 59,90)

2) ❤️ Do 7.02 Dostęp do wszystkich trzech webinarów kosztuje 169,90
(dostęp do jednego wybranego spotkania 65,90)

3) ❤️LAST CHANCE do 12.02 dostęp do całego pakietu w tym terminie będzie kosztował 189,9
(dostęp do jednego wybranego spotkania 69,90)

Nie obawiaj się, jeżeli nie możesz być w danym terminie na spotkaniu, nagramy wszystkie spotkania, a twój dostęp do nich będzie trwał jeszcze trzy miesiące, czyli do końca maja <3 Oprócz tego mailowo przekażemy Ci jak bezpłatnie możesz przedłużyć swój dostęp na kolejne trzy miesiące - czyli łącznie będziesz go miał przez pół roku.

UWAGA
Nie ma możliwości wykupieniu dostępu już po odbyciu się webinarów, zamykamy sprzedaż 12.02.2023! O cenie zakupu decyduje data przelewu.
W przypadku pytań jesteśmy: biuro@somaticfields.com


Jak się zapisać?
Możesz wykupić dostęp przez naszą stronę internetową - ważne, żeby był to mail, którego używasz, będzie on potrzebny później do logowania na spotkania live. 


❤️ ❤️ ❤️

Dane do przelewu
Zostaną przysłane jako mail zwrotny, po wykupieniu szkolenia przez stronę internetową. Jeżeli mail nie dotarł do Ciebie, spróbuj przejść procedurę jeszcze raz. 

W tytule przelewu podaj Imię i nazwisko - Cykl Online.

W celu szybszej weryfikacji płatności można przesłać dowód wykonania przelewu na adres mailowy biura: biuro@somaticfields.com

krótki opis

Jak stres koduje się w naszym ciele i przekłada na choroby. Plusy i minusy totalnej biologii i jej odłamów.

Kursy

dostęp
  • [Lesson] webinar 2

Poznaj nauczyciela

Jakub Stępnik

Jakub Stępnik

Osteopata, Fizjoterapeuta, Terapeuta manualny
69.90zł
Kursy

1 Lekcji

Bądź z nami!
Dostawaj informacje na maila

Znajdź nas

530 076 227

biuro@somaticfields.com