Agata Wrzesińska

Agata Wrzesińska

fizjoterapeutka, naturoterapeutka
Od 26 marzec 2021
Ocena 0:0
Kursy 63

O nauczycielu

Agata Wrzesińska

 Z wykształcenia magister fizjoterapii i naturopatka, prywatnie poszukiwaczka małych, codziennych cudów, zafascynowana światem przyrody. Kocha zwierzęta i rośliny, a Matkę Naturę uważa za moją najcudowniejszą nauczycielkę. Całą sobą pragnie uczyć, jak kochać Życie w każdym jego przejawie. Jest kobietą spełnioną, pełną pasji. Cztery lata temu wyruszyła w podróż do wnętrza siebie, ta droga bardzo ją zmieniła i sprawiła, że jej życie wypełniło się głębokim poczuciem sensu. Znalazła wiele skarbów, którymi dziś pragnie się z Tobą podzielić.

Praca w zawodzie fizjoterapeuty otworzyła przed nią zupełnie inne postrzeganie tego, kim jest człowiek i jaką drogę trzeba przebyć, aby móc nazwać się zdrowym. Akademickie wykształcenie narzuciło jej mechaniczne spojrzenie na ciało, ale to właśnie praktyka i żywy kontakt z drugim człowiekiem pokazały jej, że jesteśmy czymś więcej niż ciało w jego fizycznej formie. Patrzy na zdrowie w sposób holistyczny, uwzględniając ogromny wpływ ludzkich emocji, myśli, wzorców, przekonań, traum, obciążeń rodzinnych, a także tego, co bardzo subtelne, nienazwane, czasami mistyczne. Choć wierzy, że wkrótce współczesna nauka znajdzie narzędzia czy definicje, dzięki którym uda nam się to nazwać i oswoić.

Jest zafascynowana szamanizmem i sposobem, w jaki pierwotne plemiona postrzegają człowieka, jego zdrowie i nasze miejsce w tym złożonym układzie. Ta filozofia jest niezwykle bliska jej sercu. Pasją Agaty jest śpiew i uwalnianie potencjału ukrytego w głosie. Tworzy pieśni, które rodzą się w jej sercu. Pragnie przypominać, że śpiew jest darem, do którego wszyscy mamy dostęp. Jest tak naturalny jak oddech, a wiele osób utraciło z nim kontakt przez zakodowane w nas wstyd i lęk przed oceną, przez wczesnoszkolną edukację muzyczną i związane z nią traumy, a także zakorzenione w podświadomości przekonania blokujące nas przed wyrażaniem swojej prawdy.

Prywatnie prowadzi również fanpage Dom Pani Duszy – miejsce malowane słowami, które przepływają przez nią i dotykają bardzo głęboko. Dzięki nim codziennie odkrywa siebie na nowo, poznaje zapomniane zakamarki, szuka zagubionych puzzli tej skomplikowanej układanki zwanej życiem. Dzieli się z przyjemnością tym, co pisze i swoim nieco bajkowym spojrzeniem na świat.

Od dwóch lat prowadzi autorskie warsztaty rozwojowe dla kobiet, a także w grupach mieszanych, na których pracują z ciałem, głosem, oddechem, uwalnianiem ukrytego potencjału. Piękne przemiany, których jest świadkiem i przyjaźnie, które rodzą się z tych spotkań, są jej największą nagrodą. Poniżej opinie uczestników o warsztatach Agaty:

 

 

„Z całego serca polecam warsztaty u Agaty. Z Jej pomocą odnalazłam zagubione części siebie, dotarłam do prawdy o sobie i pokochałam swoją kobiecą stronę.

Agata swoją uwagą otula ciepłem, miłością i pełną akceptacją. Niczego nie narzuca, nie mówi, którą drogą iść, bo każdy ma własną. Za to w tej podróży trzyma za rękę, wspiera i jest zawsze, gdy pojawia się ostry zakręt.

Jej warsztaty dla wielu będą pięknym początkiem drogi do samopoznania.”

 

„Cudowny człowiek. Piękna kobieta… Jej piękno, blask serca, światło oświetla to, co jeszcze tylko przez chwilę jest ciemne, niezrozumiałe, trudne. Agato, Twoje wsparcie, dobro, które od Ciebie wypływa, jest niebywale pomocne we wchodzeniu w nowe, inicjowaniu zmian, w stawaniu się najlepszą wersją samego siebie, byciu w pełni tu i teraz. Dziękuję Ci bardzo… za wszystko i kocham Cię, Piękna Duszo <3”

 

„Agata…

Agaty nie da się opisać.

Agata to postać, osoba – jest jak krystaliczne czyste lustro, spotykasz Ją i wszystko już jest inne, pełne możliwości i wiesz, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Jej delikatna, a zarazem pełna mocy dusza skruszy zatwardziale głazy.

Jej miłość do ludzi, zwierząt, roślin jest niebywała, pokazuje, że wszystko jest jednością, pełną miłości i wdzięczności.

Wszystko co robi, tworzy z pasją i miłością.

Trzeba Ją po prostu poznać.”

 

„Spotyka się wielu ludzi, ale tylko na nielicznych zwracamy szczególną uwagę. Nawet jeśli z nimi nie za dużo rozmawiamy, a przez większość spotkania obserwujemy i dzielimy przestrzeń. I z tych nielicznych, tylko niewielu świeci promieniem z wnętrza do świata, tak naturalnie. Jedni chcą zabłyszczeć, bo tak trzeba, albo bo by chcieli. To normalne. Inni zaś błyszczą już, bo są do tego stworzeni. Mógłbym tak pisać w nieskończoność, ale czasami mniej oznacza więcej. Ta kobieta jest stworzona do swojej roli. Nie musi udawać i się starać. Bo świeci, tak naturalnie. Polecam ją spotkać.”

 

„Chciałabym, aby takich ludzi jak Agata było więcej. Świat byłby piękniejszy i spokojniejszy. Od pierwszego spotkania ma miejsce w moim sercu.”

 

„Na warsztaty do Agaty trafiłem po kilku latach różnych technik samopoznania – od psychoterapii przez metodę Wima Hofa czy jogę. Ciepło, czułość, głęboka intuicja oraz wiedza o wielu technikach – przyziemnych i duchowych – sprawiła, że po warsztatach byłem w stanie rozpocząć serię ważnych zmian w moim życiu (spoiler: na lepsze). Polecam każdej osobie, która czuje potrzebę głębszego zrozumienia i wejścia w siebie, ale czy to z braku wiedzy, technik czy lęku, nie wie, jak postawić pierwszy czy też trzeci krok.”

 

„Cudowna, magiczna istota. Onieśmiela swoją energią, ale zawsze koniec końców sprawi, że człowiek czuje się przy Niej bezpiecznie, swobodnie, najlepiej na świecie. Najcudowniejsze jest to, że Agata pomaga wydobywać z siebie wszystko, co najlepsze, wręcz magiczne. Wspiera w rozwoju i dodaje otuchy w trudnych chwilach. Dziękuję za cudowne warsztaty i spotkania, które zmieniły moje życie .”

 

„Agatka to osoba pełna miłości i empatii, która potrafi pokierować po najbardziej wyboistych ścieżkach życia. Jej cudowna duszyczka wprowadza samo dobro do życia i wiele uczy, polecam wszystkim z czystym sumieniem poznać ją i przekonać się o tym samemu.”

 

Kontakt
agata@somaticfields.com

 

Umiejętności

0%
Fizjoterapeuta
0%
Terapeuta Psychosomatyczny

Bądź z nami!
Dostawaj informacje na maila

Znajdź nas

530 076 227

biuro@somaticfields.com