Ewa Witek

Ewa Witek

Od 22 styczeń 2023
Ocena 0:0
Kursy 23

O nauczycielu

Kim jestem?  Twórcą swoejgo życia, fzjoterapeutką, artystką i artterapeutką, iskrą życia, bezpieczną przestrzenią transformacji.

Odnaleźć drzwi do swojej Duszy, zakochać się w sobie od nowa nie szukając doskonałości człowieka ani odpowiedzi na zewnątrz siebie- to moje największe „osiągnięcia” życiowe.
Droga, która prowadziła mnie do tego była niezmiernie ciekawa i ekscytująca, wypełniona wieloma pięknymi osobami. To oni pokazywali mi jak pracując z ciałem, poruszając się ,
tańcząc, odczuwając swoje wnętrze, i oddychając można porozumiewać się ze sobą.
Poznałam smak uczuć , nauczyłam się , że są istotne dla człowieka , wtedy, gdy szuka się odpowiedzi na pytanie kim jestem. Stałam się kreatorem Siebie, rozkoszując się życiem, wszystkimi odcieniami, smakami i zapachami.
W swojej drodze do Siebie byłam: tancerzem, artterapeutą, choreografem i nauczycielem tańca, biologiem, dietetykiem, fizjoterapeutą, psychobiologiem, sportowcem, poszukiwaczem duchowości, uczestniczyłam w wielu szkoleniach… Na koniec
otrzymałam odpowiedź: wszystko jest już w Tobie ale tylko połączenie ciała, umysłu i duszy da ci poczucie pełni i zjednoczenia. Czuj i kochaj- to wszystko i aż wszystko.


W obecnej chwili prowadzę sesje z pacjentami zarówno z poziomu ciała, emocji, energetyki  i przede wszystkim świadomości. Jestem mamą trójki cudownych dzieci, które prowadzę swoją miłością i wiedzeniem w edukacji domowej. Uwielbiam malować pastelami, tańczyć, grać na instrumentach, spacerować.


Napędza mnie miłość, natura i doświadczenia wielowymiarowe.

Umiejętności

100%
Fizjoterapeuta
100%
Arteterapeuta

Moje kursy

Bądź z nami!
Dostawaj informacje na maila

Znajdź nas

530 076 227

biuro@somaticfields.com