Oliwia Pawlęga

Oliwia Pawlęga

terapeuta psychosomatyczny, terapeuta traumy, pasjonatk
Od 12 grudzień 2022
Ocena 0:0
Kursy 13

O nauczycielu

Oliwia Aida Pawlęga- terapeuta psychosomatyczny, terapeuta traumy, pasjonatka i towarzyszka w rozwoju osobistym.
 
Ścieżka do terapii psychosomatycznej wiodła mnie przez naturopatię: ziołolecznictwo, hirudoterapię - terapię pijawkami, a także pracę z ciałem poprzez masaż oraz techniki fizjoterapeutyczne. Od zawsze najważniejszym celem było dla mnie docieranie do konkretnej przyczyny zaistniałej reakcji organizmu, a nie leczenie objawów, które wygaszały tylko systemy alarmowe organizmu.
 
Tym źródłem przyczyn chorób okazały się być konflikty psychoemocjonalne, energetyczne, a także szok psychoemocjonalny odpowiedzialny m.in. za zmiany nowotworowe, nerwicę żołądka, reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczyca i wiele innych 10 letnie doświadczenie z zakresu medycyny niekonwencjonalnej pokierowało mnie do pierwotnych przyczyn problemów zdrowotnych - na poziomie psychoemocjonalnym, strukturalo-fizjologicznym, oraz energetycznym.
 
Dzisiaj łączę zdobyte doświadczenia stale rozwijając się z zakresu psychosomatyki, kinezjologii neuroenergetycznej, transgeneracji - epigenetyki, psychobiologii, psychoenergetyki, biodynamiki, medycyny energetycznej, ale także transcendencji, pracując w oparciu o Mapę Poziomów Świadomości, stale poznając i rozwijając nowe techniki pracy z podświadomością, ciałem i naszą energetyką. 
 
Prywatnie, jestem w ciągłej transformacji, poznawaniu swojej Prawdy.
 
Bardzo cenię sobie własną drogę i z uszanowaniem na nią spoglądam. Wiele osobistych uzdrowień przywiodło mnie do tego miejsca w życiu - czym teraz się dzielę z innymi - zaproszona towarzyszyć wam w drodze do odpuszczenia, uzdrowienia, samopoznania, dostrzeżenia siebie.

Umiejętności

100%
terapeuta psychosomatyczny
100%
terapeuta traumy

Moje kursy

Bądź z nami!
Dostawaj informacje na maila

Znajdź nas

530 076 227

biuro@somaticfields.com