Radosław Korzeń

Radosław Korzeń

fizjoterapeuta, osteopata
Od 06 sierpień 2022
Ocena 0:0
Kursy 0

O nauczycielu

Jestem osobą która doświadczyła że życie bez planu na życie pozwala czerpać z niego to co dla nas najlepsze.

 

Przez ostatnie 15lat przeszedłem przez różne poziomy pracy z ciałem i duchem swoim i moich klientów. W 2007 roku zostałem instruktorem fitness w 2009 magistrem fizjoterapii w 2015 dyplomowanym osteopatą, w 2021 ukończyłem roczną szkołę hipnozy, a w miedzyczasie mnóstwo kursów manualnej i energetycznej pracy z ludźmi.

 

Największy jednak wpływ na poznawanie samego siebie i otaczającej nas rzeczywistości wywarły na mnie podróże, medytacja, wspinaczka wysokogórska, paralotniarstwo i praca z szerokopojętą medycyną naturalną. Od 2014 roku prowadzę w Myślenicach koło Krakowa własny gabinet osteopatii i fizjoterapii Kor-Zen, a od dwóch lat mam przyjemność również opiekować się czołowymi polskimi i zagranicznymi zawodnikami na najsłynniejszym rajdzie jakim jest Dakar.

 

W ostatnich latach udało mi się przemierzyć setki kilometrów górskimi szlakami i wspiąć na przepiękne szczyty miedzy innymi w Himalajach , Alpach, Andach, Tatrach czy górach Atlas. Ukoronowaniem wysokogórskich wypraw było zdobycie bez pomocy przewodnika kultowej góry Matterhorn w sierpniu 2021 roku. We wrześniu 2021 roku postanowiłem zamknąć gabinet w Polsce i wyruszyć w długą podróż do Ameryki południowej. Wspaniały czas spędzony w Andach i Amazońskiej dżungli sprawił, że pojawiły się pomysły osiedlenia się tam na stałe.

 

Medycyna roślinna podczas jednej z ceremonii pokazała mi, żeby jednak wrócić do ojczyzny i dzielić się swoimi doświadczeniami w Polsce dlatego po blisko 3 miesiącach w Peru, z czego 2 miesiące w samej dżungli, wróciłem do Polski i otworzyłem nowy ośrodek, w którym pomagam klientom na różnych płaszczyznach odnaleźć balans

Wykształcenie

FICO Osteopathy Academy
Warszawa
AWF im. Bronisława Czecha
Kraków

Bądź z nami!
Dostawaj informacje na maila

Znajdź nas

530 076 227

biuro@somaticfields.com