Tomasz Łuszcz

Tomasz Łuszcz

Szaman, Coach, Energoterapeuta
Od 11 luty 2022
Ocena 0:0
Kursy 1

O nauczycielu

Witajcie.

Chciałbym przybliżyć Wam moją osobę i w kilku słowach powiedzieć Wam jakim jestem człowiekiem.

Pomimo tego, że studiowałem psychologię kliniczną nie jestem czynnym psychologiem, niemniej przyczyniło się to do zrozumienia przeze mnie wielu aspektów ludzkiej psychiki, uwarunkowań i zachowań społecznych. Nie to jednak spowodowało, że zająłem się pracą z ludźmi. Kilka lat temu po wielu traumatycznych przeżyciach, długim czasie medytacji, wglądów we własne wnętrze i pracę z duszą dostałem przekaz pracy z osobowościami. Opiera się on na wyszukiwaniu nadmiernych potencjałów, które wpływają na nasze zachowania. Jest to system oparty na czakrach, przepływie energetycznym oraz wglądów w nasze życie z perspektywy traum, które mamy możliwość doświadczać w naszym życiu.

Pomimo faktu, że nie mam wykształcenia fizjoterapeutycznego swobodnie poruszam się w nurcie w pracy z ciałem. Jest to wynikiem tego, co zostało mi ofiarowane przez życie. W zasadzie nie tego a kogo. Od prawie siedmiu lat jestem tatą niepełnosprawnej Lei, dla której postanowiłem nauczyć się nie tylko fizjoterapii ale również technik ajurwedyjskich, masażu,  pracy z powięzią i opieką nad prawidłowym przepływem energetycznym w ciele. I znowu dzięki doświadczaniu, w pełni pogodzony i świadomy tego, co zostało mi ofiarowane przez życie, dostałem wiedzę, dzięki której jestem w stanie intuicyjnie wyszukiwać złogi i blokady energetyczne oraz skutecznie je niwelować, zapełniając te miejsca światłem i swobodnym przepływem.

Od wielu lat zajmuję się szamanizmem, który jest dla mnie najciekawszą formą pracy z duszą i ciałem…wprowadzając ludzi w odmienne stany świadomości, prowadzę ich w miejsca, których na co dzień nie chcą odwiedzać, bo strach przeszkadza im konfrontować się z tym, co najgłębiej zepchnięte w niepamięć. Dzięki pracy szamańskiej sam odkrywam siebie na nowo każdego dnia i to, co znajduję później włączam do swojej pracy z pacjentem. Jest to praca dzięki, której mogę pomóc nie tylko sobie ale też i innym, dla których ten rodzaj pracy może okazać się jedyną opcją by odzyskać zdrowie.

Współtworzę i współprowadzę warsztaty o wielu tematykach, włączając do swojej pracy doświadczenie, przekazy, szamanizm, prace z osobowościami, prace z ciałem i duszą. Dzięki temu jestem w stanie dzielić się swoim doświadczeniem i uczyć się od osób, które zaufały mojej osobie.

Mam nadzieję wraz z Wami przenieść się w obszary, w których znajdziemy odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Gdzie wspólna podróż pokaże czytelne drogowskazy do osiągnięcia celu, jakim jest świadome poznanie i pokochanie najważniejszej osoby w życiu…Nas samych.Umiejętności

100%
Szaman
100%
Coach
100%
Energoterapeuta

Bądź z nami!
Dostawaj informacje na maila

Znajdź nas

530 076 227

biuro@somaticfields.com