Rozwój i medytacja

Emocje, medytacja i podróż w głąb siebie

Emocje, medytacja i podróż w głąb siebie

 • Początek: 23 kwiecień 2021 09:00
 • Koniec: 25 kwiecień 2021 15:00
 • Lokalizacja: Oczyszczalnia Miejsce – Rozpieszczanie 96-515 Teresin ul. Ludwików 26
 • Cena warsztatów:
  1280zł

Prelegenci

Jakub Stępnik

Jakub Stępnik

Michał Sieczkarek

Michał Sieczkarek

Natalia Karulska-Czaja

Natalia Karulska-Czaja

Opis wydarzenia

Warsztat ten ma na celu poznanie i podróż w siebie poprzez pracę z emocjami. Emocje potrafią tworzyć silny ładunek, który potrafi nas porwać swoim strumieniem tak mocno, że ciężko jest złapać punkt zaczepienia, racjonalny ogląd sytuacji, wewnętrzny spokój, dystans. Można to porównać do znalezienia się w wirze huraganu, który z coraz większą siłą nami szarga, nie dając możliwości obrony. To jak w szklance wody z ,,fusiastą” herbatą być jednym z fusów podczas mieszania, gdzie wydaje się niemożliwe wyjście z tego pędzącego prądu. To jak bycie na rozpędzonej szaleńczo karuzeli, gdzie zaciął się system STOP.

Szkolenie to ma nauczyć nas jak wejść w punkt neutralnego obserwatora , pozwolić dziać się zjawiskom takimi jakie są , pozwalając im przepływać bez negatywnej czy pozytywnej oceny, wejść w oko cyklonu, najspokojniejsze miejsce w centrum huraganu i z tej perspektywy patrzeć jak wiry zdarzeń wciągają wszystkich i wszystko dookoła, to poczekać jak fusy w herbacie opadną i spojrzeć przejrzyście co jest w szklance i po jej drugiej stronie, mieć swój dodatkowy włącznik i wyłącznik do karuzeli i decydować kiedy chcemy z niej zejść i przyglądać się jak pędzi a kiedy chcemy poddać się dzikiemu szaleństwu doświadczeń. Chodzi tu o świadomość i wybór, kiedy chcemy poddać się nurtowi zdarzeń i czerpać z niego jak najwięcej a kiedy chcemy zrobić krok do tyłu, wycofać się, spocząć, obserwować pędzący dookoła świat.

 •  Na warsztacie poznamy również koncepcje wchodzenia w stan FLOW, czyli taki , gdzie świadomie wejdziemy w największy i najszybszy wir w huraganie ale nie będzie już rozróżnienia na nas , huragan i pęd, to wszystko stanie się jednym. Stany FLOW zdarzają się najczęściej w osiąganiu przez sportowców rekordów życia, gdzie zanika granica pomiędzy nimi, narzędziem działania a samym działaniem, to wszystko staje się jednością a cały strumień uważności czerpie z całości swego potencjału.
 • Poznamy różne medytacje – prowadzone, z dźwiękiem, z mantrami oraz jak stosować je w codziennym życiu
 • Poznamy rodzaje pracy z oddechem, jak wiele mogą nam dać różne techniki oddechowe, jak rozwijały się przez tysiące lat swojej historii i ewolucji
 • Oraz wiele, wiele więcej…Zapraszamy
 • Warsztat będzie na bieżąco dostrajany do pytań i zainteresowań uczestników

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 • Termin: 12-14 marzec 2021; 23-25 kwiecień 2021
 • Cena: 1300 zł warsztat + koszt noclegu i wyżywienia (200 zł za dobę w pokoju dwuosobowym z pełnym wyżywieniem lub 250 zł za dobę w pokoju jednoosobowym z wyżywieniem – szczegóły można znaleźć na stronie ośrodka)
 • Prowadzący:
  – termin 12-14.03.2021 Jakub Stępnik, Joanna Frąckiewicz; warsztat wzbogacony o pracę z psychogennymi napięciami w ciele
  – termin 23-25.04.2021 Jakub Stępnik, Natalia Karulska-Czaja; warsztat wzbogacony o zajęcia z jogi
 • Miejsce: Oczyszczalnia Miejsce – Rozpieszczanie
  96-515 Teresin ul. Ludwików 26
  www.oczyszczalniamiejsce.pl

Celem rezerwacji prosimy o wpłatę zaliczki 300 zł na dane:
J.S. Rehabilitacja i Sport Jakub Stępnik
Nr. Konta : 77 1020 1042 0000 8102 0444 0293 PKO
W tytule prosimy wpisać nazwę i termin warsztatu

10% przychodu z każdego warsztatu będzie przeznaczone na cele charytatywne
wybrane wspólnie z grupą ze wspólną intencją

Bądź z nami!
Dostawaj informacje na maila

Znajdź nas

530 076 227

biuro@somaticfields.com