Emocje, medytacja i podróż w siebie

Emocje, medytacja i podróż w siebie

 • Początek: 01 sierpień 2022 08:30
 • Koniec: 04 sierpień 2022 15:30
 • Lokalizacja: Ośrodek Rozwojowy ODDECHOWO, Borzymy

Prelegenci

Jakub Stępnik

Jakub Stępnik

Michał Sieczkarek

Michał Sieczkarek

Natalia Karulska-Czaja

Natalia Karulska-Czaja

Daria Szmyt

Daria Szmyt

Opis wydarzenia

Emocje, medytacja i podróż w siebie

 

Warsztat ten ma na celu samopoznanie i podróż w siebie poprzez pracę z emocjami. Emocje potrafią tworzyć silny ładunek, który potrafi nas porwać swoim strumieniem tak mocno, że ciężko jest złapać punkt zaczepienia, racjonalny ogląd sytuacji,wewnętrzny spokój, dystans. Można to porównać do znalezienia się w wirze huraganu, który z coraz większą siłą nami szarga, nie dając możliwości obrony. To jak w szklance wody z "fusiastą" herbatą być jednym z fusów podczas mieszania, gdzie wydaje się niemożliwe wyjście z tego pędzącego prądu. To jak bycie na rozpędzonej szaleńczo karuzeli, gdzie zaciął się system STOP. Szkolenie to ma nauczyć nas jak wejść w punkt neutralnego obserwatora , pozwolić dziać się zjawiskom takimi jakie są, pozwalając im przepływać bez negatywnej czy pozytywnej oceny, wejść w oko cyklonu, najspokojniejsze miejsce w centrum huraganu i z tej perspektywy patrzeć jak wiry zdarzeń wciągają wszystkich i wszystko dookoła, to poczekać jak fusy w herbacie opadną i spojrzeć przejrzyście co jest w szklance i po jej drugiej stronie, mieć swój dodatkowy włącznik i wyłącznik do karuzeli i decydować kiedy chcemy z niej zejść i przyglądać się jak pędzi a kiedy chcemy poddać się dzikiemu szaleństwu doświadczeń. Chodzi tu o świadomość i wybór, kiedy chcemy poddać się nurtowi zdarzeń i czerpać z niego jak najwięcej a kiedy chcemy zrobić krok do tyłu, wycofać się, spocząć, obserwować pędzący dookoła świat.

 

Co będziemy wykonywać i czego będziemy doświadczać ?

 

- na warsztacie poznamy koncepcję wchodzenia w stan FLOW, czyli taki, gdzie świadomie wejdziemy w największy i najszybszy wir w huraganie ale nie będzie już rozróżnienia na nas, huragan i pęd, to wszystko stanie się jednym. Stany FLOW zdarzają się najczęściej w osiąganiu przez sportowców rekordów życia, gdzie zanika granica pomiędzy nimi, narzędziem działania a samym działaniem, to wszystko staje się jednością a cały strumień uważności czerpie z całości swego potencjału.

- poznamy różne medytacje – prowadzone , z dźwiękiem , z mantrami oraz jak stosować je w codziennym życiu

- poznamy rodzaje pracy z oddechem, jak wiele mogą nam dać różne techniki oddechowe, jak rozwijały się przez tysiące lat swojej historii i ewolucji

- jogę

- pysznego jedzenia i wspaniałej atmosfery

- wieczornych koncertów gongów, rozmów i wiele więcejDla kogo jest warsztat? 

Dla każdego. Nieważne czy ktoś jest długo na ścieżce samorozwojowej czy dopiero zaczyna, warsztat jest ułożony tak aby każda osoba mogła wyciągnąć z niego jak najwięcej dla siebie i innych.

 

Zapraszamy was do wspólnej podróży!

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 • Termin: 01-04.08. 2022
 • Cena: 1700zł warsztat + koszt noclegu i wyżywienia 
 • Prowadzący: Jakub Stępnik, Michał Sieczkarek, Natalia Karulska-Czaja
 • Miejsce: Ośrodek Rozwojowy ODDECHOWO
  al. prof. Jana Nielubowicza 6, 05-281 Borzymy
  www.oddechowo.pl

 

Aby zarezerwować miejsce na warsztacie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 300zł na dane:


J.S. Rehabilitacja i Sport Jakub Stępnik
Nr Konta: 77 1020 1042 0000 8102 0444 0293 PKO
W tytule prosimy wpisać nazwę i termin warsztatu


10% przychodu z każdego warsztatu będzie przeznaczone na cele charytatywne wybrane wspólnie z grupą ze wspólną intencją
Zaliczka jest bezzwrotna.

*przy wpłacie zaliczki do końca kwietnia 2022 cena -15%

Bądź z nami!
Dostawaj informacje na maila

Znajdź nas

530 076 227

biuro@somaticfields.com